Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokejbalový turnaj - Hubenov cup 2008

29. 12. 2008

Hokejbalový turnaj - Hubenov cup 2008

V sobotu 27.12.2008 se odehrál  1.ročník hubenovského turnaje v hokejbalu.Organizátoři měli strach zejména z počasí,ale počasí se vydařilo,no jak se to veme.Byla zima,ale naštěstí nás nepotkala žádná sněhová nadílka,takže se mohl turnaj uskutečnit.Před turnajem se podařilo malinko zpravit branky a připravit občerstvení (šlo jenom o pití).O pití se staral Kubí se Zemin,měli vše co bylo potřeba grog,čaj,pivečko,nealko a rumílka.Za to jim děkuji,že si to občerstvení vzali na sebe.V čem byl ale problém,bylo udržet teplo v boudě,jelikož jeden přímotop to bohužel nemohl vytopit,jelikož bouda není ještě zateplená a navíc se furt chodilo ven a dovnitř.Prostě dveře se nezastavili.Zpátky ke hře.

V 9:00 zahájil turnaj Dolní Hubenov s Milíčovem,zápas skončil 2:2.Překvapující výsledek hned na začátek,jelikož favoritem v tomto utkání byl Dolní Hubenov.V 9:30 začal hrát Horní Hubenov proti Jedlovu,zápas Hubenovu vůbec  nevyšel a po právu dostal od Jedlova 0:3.V 10:00 se poprvé představil tým Otců,nastoupil proti Dolnímu Hubenovu,zápas to byl zajímavý,hlavně herně,ale překvapení se nekonalo a Dolní Hubenov vyhrál 0:3.V 10:30 nastoupil Horní Hubenov proti Milíčovu,zápas začali lépe Hubeňáci,vedli 1:0,ale do konce půlky vyrovnal Milíčov haluz gólem.

Druhá půlka byla vyrovnaná,ale až na jeden rozdíl a to že se podařilo Milíčovu vstřelit gól a Hubeňákům ne.Milíčov po boji porazil Horní Hubenov 1:2.V 11:00 vyběhli opět na hřiště Otcové,proti nim stál silný soupeř z Jedlova,opět se překvapení nekonalo,konal se debakl a to v poměru 0:6 pro Jedlov.Po tomto utkání přišlo na řadu derby,mezi Horním a Dolním Hubenovem,toto utkání začali lépe Horňáci,když je poslal do vedení Zdeněk Krejčí,vedeni udrželi do konce poločasu.Na začátku druhé půle přidal Zdeněk Krejčů druhý gól,tu dobu jsme věřili že bychom to mohli dotáhnout do vítězného konce,bohužel!Na 2:1 snížil Lukáš Pech a na 2:2 vyrovnával tečí před brankou Zemi. Derby tedy nenašlo vítěze.Což nějak nevadilo,ale hlavně že se to líbilo ostatní,jelikož označili tento zápas za nejlepší na turnaji.Po derby následoval zápas mezi Milíčovem a týmem Otců,opět se překvapení nekonalo,Otcové prohráli 4:1,ale zase najednu stranu dali alespoň gól.Po tomto zápase následovala přestávka na oběd.Po obědě nastoupil Dolní Hubenov proti Jedlovu.V dramatickém utkání nakonec vyhrál Jedlov 3:2.Následoval další zápas a to mezi Horním Hubenovem a týmem Otců. V tomto zápase padlo dohromady 15 branek,ale ani 6 branek Otcům nestačilo na to,aby si konečně připsali nějaký bod,jelikož prohráli 6:9.V posledním zápase turnaje se bojovalo o první místo,proti sobě nastoupili Milíčáci a Jedláci.Byl jsem zklamán hrou Milíčova,jelikož takhle se o první místo nebojuje.V tomto zápase padl vůbec nejrychlejší gól,v 4 sekundě už lovil Jára Křížek míček ze své klece,když ho nekompromisně prostřelil Venca,musím říct že vingl trefil ukázkově. Zápas vyhrál Jedlov 5:2.

Nejlepším hráčem byl označen Martin Koten,který za celý turnaj vsítil 8 branek.

Poděkovat musíme také dvojici brankářů Jaroslav Křížek – Ludva Lang. Podávali velice dobré výkony.

Musím říct,že jsme si tu sobotu užili a těšíme se na další turnaj,další  turnájek  plánujeme v létě.

Výsledky:

Dolní Hubenov 2:2 Milíčov

Horní Hubenov 0:3 Jedlov.

Otcové 0:3 Dolní Hubenov

Horní Hubenov 1:2 Milíčov

Otcové 0:6 Jedlov

Horní Hubenov 2:2 Dolní Hubenov

Milíčov 4:1 Otcové

Jedlov 3:2 Dolní Hubenov

Horní Hubenov 9:6 Otcové

Milíčov 2:5 Jedlov


1

Jedlov

17:4

12

2

Milíčov

10:9

7

3

Dolní Hubenov

9:7

5

4

Horní Hubenov

12:13

4

5

Otcové

7:22

0 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(koudy, 2. 1. 2009 13:48)

ty vole!!!střízlivej jsem byl,ale emoce v tom asi byli,ale já to psal až dva dny po turnaji,si to měl napsat sám když jseš tak chytrej..

Reakce

(Ondřej Pech z MILÍČOVA, 31. 12. 2008 15:33)

"...Dolní Hubenov s Milíčovem,zápas skončil 2:2.Překvapující výsledek hned na začátek...", cos na tom viděl překvapujícího? Zápas byl vyrovnaný a výsledek naprosto zasloužený!

"...zápas Hubenovu vůbec nevyšel a po právu dostal od Jedlova 0:3.", to je rozdíl, když se píše o Horním Hubenovu, tam zápasy pouze nevycházej...

"Druhá půlka byla vyrovnaná,ale až na jeden rozdíl a to že se podařilo Milíčovu vstřelit gól a Hubeňákům ne.Milíčov po boji porazil Horní Hubenov 1:2." V druhé půlce Hubenovu vypověděla službu obrana, proto Milíčov lehce vstřelil gól a zbytek zápasu mohl v klidu odbránit... A to bez většího boje!!!

"Byl jsem zklamán hrou Milíčova,jelikož takhle se o první místo nebojuje." Bych chtěl vidět jak by bojoval Horní Hubenov, kterej Jedlovu nedal ani gól!!!

A tak až budeš příště psát nějaký podobný článek, tak se snaž, abys byl střízlivej a netahal do toho emoce...

Co zde píšu je pouze má subjektivní reakce na tento článek!!!