Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.zápisek : Velikonoce 24.3.2008

26. 3. 2008
Velikonoce 24.3.2008

Kroniku začínám psát datem 24.3. 2008 možná si říkáte co to je - je to první pondělí po prvním jarním úplnku, takže pro ty úplně blbý to jsou velikonoce 2008. Nebudu obcházet kolem horké kaše a začnu:
S naší partou v sestavě Já(jesli sem se nepředstavil tak Zemi), Kubí, Alkeš, Knofl, Míča, Patrik a Kačut(nad kterým neustále tahnou mračna) jsme vyrazily kolem půl osmé, na Novym sme sbírali pouze vajíčka, přišlo pouze na dvě piva a sem tam na nějakýho panáčka.
S horním Hubenovem přišlo panáčků více, ale ve střízlivém tempu. Na jedlově taktéž a celá parta dopadla na výbornou, možná sme se mohli ožrat i trošku víc - žádná extra ostuda, pouze sme v našem podání zpívali nějaké písně - repertoár byl od klasické Slepičky kropenaté až po hardrockový Helloween či Manowar a to sme vše vyzpívali....
Po tom co mě čuráci nechali vypít 2 panáky u Paulů dole, jsme se vydali na cestu domů.. pod strání nás čekala záplava fleků ve sněhu po válení po neznámých postav. Zloději, ptali jsme se sami sebe???????
Ne ne pod vodopádem (to neni metafora, ale vono se tom tak říká) jsme potkali 4 motající se a mávající a řvoucí na nás nekalá slova typu pičo, kreténi, zprvu temné postavy. - byli to Koudy, Venca (údajně již bez brýlí), Marin a mladej Ruda. Po konverzaci a jejich doprovodu, za neustálých pádů, po tom co Koudy málem skončil v potoku, jsme se dostavili k mé babičce, kde se kvůli čekané, leč pozdní návštěvě i květináče uklízeli... poté jsem se od chlaAhoj po domluvě s mr. Koudelkou jsem se po zkušenosti s psaním kroniky SDH Hubenov rozhodl přidat pomocnou ruku a psát kroniků naší - kluků z Hubenova a jednoho z jedlova a možná ještě někoho. Dobrý kluci si říkáme.stající skupinky lidí odtrhnul a šel opravdu dom. Náhoda?
Tam se asi po půl hodině objevil předvoj - Kubí s peťou, dali jsme si primus a čekali co bude? a pak to přišlo - jen jsem vynes primus ven z domu a už nás vítal zvuk Ondrové čtyřkolky - přivezl nejříve Vencu, pak Marka a borec na konec je Koudelka... došel sem opět pro primus a vítal mě Jindra a Bárty, tak jsem už nasranej vzal primusů víc... tak sme chlastali před našima, ale žádná další vostuda nebyla - jenom 2 rozbitý piva(to je sice pro nás škoda, ale jinak se to dá přežít) jedno pivo ještě do dnes (středa) plavalo u nás v rybníku a Venca projevil přátelství a potom co urval kolík ze země ho tam po domluvě opět vrátil... Když to viděl střízlivej Bárty (to mu se snad nechce věřit) tak jim řek že je otevřená hospoda a že je tam vezme... já to zatim uklidil a čekal sem na signál abych moh vyrazit na drubku...
Ten přišel nebo doslova přijel ihned - knofl se pro mě stavil na 4kole a měl sem to i s odvozem... Inu na drubce se chlastalo, pilo jako o velikonocích, ale nikdo se nepoblil. Nikdo. Až na Rudu, který slavil narozeniny(gratuluji) a poblil se a pochcal - ten to za nás opilce všechno vodsral... poté došlo pivo a kolem půl 10 jsem byl doma jak na koni.
Toť ode mne vše, jen vás chci upozornit, že dnešní jubilejní 1. článek sem psal trochu z mého úhlu pohledu, jelikož z druhé party jsem se nic nedozvěděl - ne z neochoty, ale nikdo si nic nepamatuje... tak zase za týden... mějte se Kronikář Zemi


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář