Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.3.2008 pátek

29. 3. 2008

 

 

28.3. 2008

Ahoj V pátek 28.3.2008 jsme se jako většinu pátků slezli ve veselé stodole... Tento pátek byl zajímavý tím, že se hrál 5. zápas semifinále Hc motor české budějovice vs. Karlovy vary. Zápas jsme s vypětím sil sledovali a fandili Všichni až na kubu fandili varům, jedinej kubí to přál notorům z budějic a nakonec se nám zmrd pěkně smál, protože vyhráli haluzem v prodloužení, jinak to byl pěknej tvrdej hokej...Poté jsme za návštěvy lidí z Opatova hráli naše oblíbené a věku úměrné dostihy a sázky, které jsme sice nedohráli, ale celý večer probíhal v poklidu.Plánovali jsme cestu domů brzy(mezi 9 a 10) ale trochu se to zvrtlo a skončili jsme ve 12 doma.Dál nevím co probíhalo protože sem tam nebyl ale nevim, erika nám slíbila že do horalu prý nepůjde ale kdo ví? Cesta probíhala v poklidu za lidových písní - vystačili jsme si se dvěma - helloween forever and on (neverland) a manowar - warriors of the world:-) jinak nemůžu nenapsat že alkeš šel co krok to prd. fakt kubí to dosvědší, alespon sme se měli čemu smát:-)To je za dnešek vše, jen poukážu na Vencovu absenci a dávám mu áčko at si ho omluví!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

píca

(Venal, 29. 3. 2008 18:48)

sorry, měl sem moc práce, ale dneska mám rozchlastáno jak po prvním setkání s koudym, cest a chast na cestu!!! ps, nejak mi blbne net, mozna to bude nejakej rencek tady....

pokračování

(koudy, 29. 3. 2008 12:34)

Erika do horalu nejela,akorát do boršova,kde byla nehorázná prdel,myslím si že zase bába znás nemohla,počkej až jsem dám videa,jinak do horalu jsem jel já,jindra a bárty,klucí mi tam usli,jindra navíc hazel kosu,no mazec co ti mám říct...:-)